Tellime koos! Kuidas see käib?

Mida rohkem, seda uhkem! Ühiselt tellides saame osta erilisemaid veine, teha seda soodsamalt ja transport istandusest Eestisse muutub seeläbi odavamaks. Ära jäävad liigsed vahendajad, ladustamised, kaupmehed ning ökoloogiline jalajälg loodusele on väiksem.

Tellimine toimib järgnevalt:

1. Keskmiselt korra kuus avaneb tellimisperiood, mis kestab 1-2 nädalat. Korraga saab tellida veine ühest või kahest hoolega valitud istandusest.

2. Kui tellimisperiood on läbi, toob transpordifirma vastava koguse veine Eestisse. Teekond siia kestab umbes 10 päeva.

3. Paberimajandus Eestis võtab ajaliselt 1-3 päeva.

4. Seejärel  toimub veinide laialivedu või tullakse ise järgi pick-up pointi.

Sina valid veinid. Meie teeme kõik muu!

Algab tellimisperiood

Meie leiame põnevad veinide istandused, peame maha karmid hinnaläbirääkimised ja koostame pakutavate veinide nimekirja.

Tellimisperioodi lõpust kuni veinide kättesaamiseni läheb kindlasti kaks-kolm nädalat, kuid mõnikord võib meist olenematutel põhjustel minna kauem.

Kuidas tellida?

Vali välja oma lemmikveinid (loe ka kirjeldusi). NB! Veine saab tellida vaid kasti kaupa (6 pudelit kastis) – nii saame veinitootjalt odavama hinna. Lisa veinid ostukorvi. Sisesta oma nimi, kontaktandmed, kohaletoimetamise eelistus ja kinnita, et oled tutvunud müügitingimustega. Siis kinnita tellimus. Tasu tellimuse eest. Arve tasudes tellimus jõustub.

Veinitootjatele on eraldi kulu juba pakitud veinide ümber ladumine. Kui kõik kastid tuleks eraldi komplekteerida, võtaks see palju aega ning nõuaks lisatööjõudu. Seetõttu saame parima võimaliku hinna ning kiireima komplekteerimise, kui tellime kasti kaupa ehk 6, 12, 18 jne veini ühest sordist korraga. Alati saab tellida sõbraga koos ja hiljem jagada.

Tellimuse kinnitamisel saad valida kas transpordi koju, pakiautomaati või väljastuspunkti.

Kohe peale tellimisperioodi lõppu alustab transpordifirma veinide Eestisse toomist. Kogemus näitab, et selleks kulub 2-3 nädalat, seega tuleb varuda natuke kannatust. Teekonna kulgemisest saab teavitust sotsiaalmeedia vahendusel. Kui veinid on Eestisse jõudnud, seeb need kätte väljastuskohtadest või 1-2 tööpäeva jooksul pakiautomaadist või toome veinid teile koju.