Esimene tellimisperiood oli edukas!

Täname kõiki neid kes meid usaldasid! Kuidas siis läks? Seda ehk oskate ise öelda. Igasugune tagasiside on kuldaväärt.

Tegime Martiniga kõvasti tööd selleks, et leida parimad veinid, selleks et logistika sujuks, ja et kõik oleksid rõõmsad. Tundub, et algus on paljutõotav.

Murekohti oli enim logistikaga. Paar pudelit läks teel katki, paar kasti olid istandused valesti komplekteerinud, üks istandus sai alles 5 päeva peale tellimist veinid teele saata – muul juhul ehk oleksid veinid koguni nädal varem Eestisse jõudnud. Muresid oli ka Eesti-siseste tellimustega – Saaremaale ja Toilasse (kõige kaugemal elavad kliendid) jõudsid veinid alles selle nädala keskel. Samas mõni on kurtnud, et veinid on juba hoopiski otsas.

Tagasiside ja vestlused teiega, on andnud palju energiat projektiga edasi liikumiseks. Tundub, et huvi erinevate veinide järele on suur. Juba küsitakse uue tellimuse kohta, pakutakse ideid, lubatakse meie projektist sõpradele edasi sosistada. Loodame koos teiega edasi kasvada ja jätkata ühist reisi mööda veinimaailma.

Mitmed pärisid Islandi veinide kohta, et millised nad siis on ja millal tellida saab. Paraku Islandil veel viinamarjad ei kasva. Ainsad veinid tehakse kukemarjadest, mustikatest ja rabarberist. Järgmine piirkond on siiski Hispaania Rioja.

See postitus avaldati rubriigis Lugu. Pane järjehoidjasse: SIIT.

1 thoughts on “Esimene tellimisperiood oli edukas!

  1. Urmas Heinmets says:

    Aitäh hea algatuse ja ettevõtmise eest! Olen veinidega “sina” peal juba 20 aastat ja seepärast ehk ka veidi teadlikum ja nõudlikum veinisõber (ehkki vahel võib juhtuda, et joon pudeli veini ka üksi ära 🙂 ) Siinkohal pean tunnistama, et Portugali veinid olid siiani minust kaugele jäänud ja võibolla ehk ka seepärast, et see on ainus suur veinimaa, mida ma ise külastanud pole. Need portugallased, kelle mina välja valisin, olid kerged, lihtsasti joodavad, sobivad kala, mereandide, kergete salatitega. Hind ja kvaliteet olid tasakaalus. Vahuvein oli üllatus heas mõttes.
    Tahtsin soovitada Vinitaly veinimessi Itaalias Veronas, kuid vaatasin just, et see on tühistatud ka sel aastal. Planeeritud oli ta sel aastal juunisse, ehkki tavaliselt on ta toimunud märtsis. Olen sellel messil mõned aastad tagasi käinud ja see on muidugi veinisõbra meka.
    Edu ja jaksu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veiniekspress Oled kindel, et oled vähemalt 18 aastat vana?