Suvetellimus vol. 2?

Suvi on kujunenud palju pikemaks ja palavamaks kui oleks juuni alguses oodanud. Oleme saanud mitmeid ettepanekuid suvisele lisatellimusele. Ja nüüd paneme selle mõtte hääletusele – Facebookis on juba küsitlus üleval. Kui sotsiaalmeedia ei ole Sinu jaoks, siis kirjuta meile otse – info@veiniekspress.ee või jaga oma seisukohta siin samas all kommentaariumis.

Juhul kui on piisav huvi ja lisatellimus materialiseerub, oleks hea teada milliseid veine Portugalist nüüd tellida. Võiks ju tellida neid, mis on eelmistel kordadel lemmikuteks kujunenud. Näiteks taas Cabrizi punast, mis on võitnud kümneid auhindu ja oli meie pakkumises märtsis. Või mõni Encontro mull, eriti see rosé, mida on tihti küsitud. Võimalus oleks ka Casa Santa Eulaliat taaskülastada – Plainased või Eulalia vinho verded. Istanduse juht just hiljuti kirjutas meile (ja õnneks saatis ka ühe pudeli degusteerimiseks), et uus rosé on valmis.

Kirjuta, kritselda või joonista oma arvamus meile ja kindlasti märgi ära juhul kui mõni Portugali vein või vahuvein lemmikuks kujunenud ning oled huvitatud just selle tellimisest.

See postitus avaldati rubriigis Lugu. Pane järjehoidjasse: SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veiniekspress Oled kindel, et oled vähemalt 18 aastat vana?